Bitherm Elektrické topné těleso EL.05 R 500W EL.05 R 500W

Kód: EL.05 R 500W
2 191 Kč 1 811 Kč bez DPH
Skladem u výrobce
Topné těleso: Bitherm Elektrické topné těleso EL.05 R 500W od značky Bitherm. Výbava: přímé napojení do zdi. Příslušenství: bez termostatu. Místo určení: koupelna. Možnost vytápění: elektrické vytápění. Příkon: 500. Výchozí kategorie tohoto produktu: Topné tyče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bitherm EL.05 R Elektrické topné těleso s regulací prostorové teploty a spínačem
 

EL.05 R
Elektrické topné těleso s regulátorem prostorové teploty a síťovou vidlicí se spínačem se připojuje do zásuvky. Regulátorem prostorové teploty lze nastavit teplotu v místnosti od 5°C do 30°C.


Elektrická topná tělesa EL.05 jsou určena do trubkových radiátorů, kde se využívají pro kombinovaný způsob vytápění zejména v prostorách koupelny, bazénů, fitness nebo obytných prostor. V topném období je využívána soustava ústředního vytápění s centrálním zdrojem tepla a mimo topnou sezónu je provozován elektrický zdroj tepla.
Konstrukce
Elektrická topná tělesa EL.05 jsou uzpůsobena pro vertikální montáž do trubkových otopných těles a jsou vybavena omezovačem teploty s elektrickou aretací vypnutého stavu. Tímto prvkem je zajištěna bezpečnost provozu trubkového otopného tělesa i v případě havarijní situace, kdy dojde k nežádoucímu úniku kapaliny z otopné soustavy. Omezovač teploty odpojí el. topné těleso, které lze opět uvést do provozu po odstranění závady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Topné tyče
Záruka: 2 roky
Cenový rozptyl: 2000-3000 Kč, Vše
Místo určení: Koupelna, Vše
Možnost vytápění: Elektrické vytápění, Vše
Produkt: Topné těleso
Příkon: 500
Příslušenství: Bez termostatu
Výbava: Přímé napojení do zdi
Výkon: 500, Vše
? Značka: Bitherm, Vše

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Elektrické topné tyče nebo také topná tělesa od firmy Bitherm přináší do Vašich domovů, kanceláří i komerčních interiérů příjemné teplo a pohodu. Elektrické a teplovodní radiátory BITHERM Vám nabízí ekonomicky efektivní tepelnou pohodu a zároveň uspokojí i touhu po kráse a dokonalosti. Při odpočinku a relaxaci v koupelně se můžete spolehnout na elektrické koupelnové radiátory a sušáky ručníků naší výroby. Pro kombinovaný provoz koupelnových radiátorů dodáváme elektrická topná tělesa vybavená elektronickou regulací prostorové teploty a programem sušení. V sychravých dnech a v zimním období vklouznete do bot vyhřátých elektrickým nebo teplovodním vysoušečem obuvi, který se stal oblíbeným pomocníkem našich zákazníků.