NOVASERVIS elektrická topná tyč OT/800 800W OT/800

Kód: OT/800
1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Skladem u výrobce
Topná tyč: NOVASERVIS elektrická topná tyč OT/800 800W od značky Novaservis. Příslušenství: bez termostatu. Místo určení: koupelna. Možnost vytápění: elektrické vytápění. Příkon: 800. Výchozí kategorie tohoto produktu: Topné tyče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NOVASERVIS elektrická topná tyč OT/800 800W

 

 

Příkon 800 W délka přívodního kabelu 1,2m.

 


 
 
 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Topné tyče
Záruka: 2 roky
Cenový rozptyl: 1000-2000 Kč, Vše
Místo určení: Koupelna, Vše
Možnost vytápění: Elektrické vytápění, Vše
Produkt: Topná tyč
Příkon: 800
Příslušenství: Bez termostatu
Výkon: 800, Vše
? Značka: Novaservis, Vše

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

NOVASERVIS je přední výrobce českých vodovodních baterií, koupelnových doplňků a koupelnových radiátorů nejen v České republice, ale také ve střední a východní Evropě. Široký sortiment významně doplňují žádané produkty jako instalatérský program NOVASERVIS, WC sedátka PRESTIGE, KANDRE, sprchový program, koupelnové radiátory a příšlušenství  a také zahradní program DAYE. Novaservis má ve svém portfoliu nejen vlastní výrobky, ale také produkty kvalitních zahraničních značek FERRO, LA TORRE, NADIA RUBINETTERIE a další.

NOVASERVIS působí na našem trhu už od roku 1990, kdy se firma zaměřila na prodej v oblasti vybavení koupelen. V roce 1995 se NOVASERVIS spojil se společností METAL Znojmo a.s. - tradičním výrobcem mosazných koupelnových doplňků značky prodaaných pod značkou NOVATORRE v České republice. Od roku 2000 jsou ve znojemském závodě vyráběny také vodovodní baterie METALIA.  V roce 2011 se Novaservis spol. s r.o. stal součástí silné nadnárodní Polské skupiny FERRO.