NOVASERVIS T-kus k otopnému tělesu chrom T-KUS.0 T-KUS.0

Kód: T-KUS.0
299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem u výrobce
Topná tyč: NOVASERVIS T-kus k otopnému tělesu chrom T-KUS.0 od značky Novaservis. Příslušenství: bez termostatu. Barva: chrom. Místo určení: koupelna. Příkon: 1000. Výchozí kategorie tohoto produktu: Příslušenství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NOVASERVIS T-kus k otopnému tělesu chrom T-KUS.0

T-kus k otopnému tělesu

 Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
? Barva: Chrom, Vše
Cenový rozptyl: Do 1000 Kč, Vše
Místo určení: Koupelna, Vše
Produkt: Topná tyč
Příkon: 1000
Příslušenství: Bez termostatu
? Značka: Novaservis, Vše

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

NOVASERVIS je přední výrobce českých vodovodních baterií, koupelnových doplňků a koupelnových radiátorů nejen v České republice, ale také ve střední a východní Evropě. Široký sortiment významně doplňují žádané produkty jako instalatérský program NOVASERVIS, WC sedátka PRESTIGE, KANDRE, sprchový program, koupelnové radiátory a příšlušenství  a také zahradní program DAYE. Novaservis má ve svém portfoliu nejen vlastní výrobky, ale také produkty kvalitních zahraničních značek FERRO, LA TORRE, NADIA RUBINETTERIE a další.

NOVASERVIS působí na našem trhu už od roku 1990, kdy se firma zaměřila na prodej v oblasti vybavení koupelen. V roce 1995 se NOVASERVIS spojil se společností METAL Znojmo a.s. - tradičním výrobcem mosazných koupelnových doplňků značky prodaaných pod značkou NOVATORRE v České republice. Od roku 2000 jsou ve znojemském závodě vyráběny také vodovodní baterie METALIA.  V roce 2011 se Novaservis spol. s r.o. stal součástí silné nadnárodní Polské skupiny FERRO.