Aqualine Topná tyč s termostatem, rovný kabel, 500 W, chrom LT67445
Kód: LT67445
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrická topná tyč s termostatem pro automatické ovládání otopných těles
Funkce:
- Komfort = termostat udržuje teplotu kapaliny v otopném tělese dle nastavení uživatelem (od 40 °C do 65 °C)
- Boost = rychlý ohřev na maximum po dobu 2 hodin, poté se vrací do režimu Komfort
- Časovač = aktivace režimu Boost na 2 hodiny, následně Komfort na 10 nebo 22 hodin, cyklus se stále opakuje
- Nemrznoucí = pohotovostní režim hlídá naměřenou teplotu, pokud klesne pod 10 °C, aktivuje se ohřev, aby nedošlo k zamrznutí kapaliny uvnitř otopného tělesa
Technické parametry
- Třída ochrany: I a II
- Provozní napětí: 230 V/50 Hz
- Nastavení teploty: Digitálně
- Volitelný teplotní rozsah 40 °C ÷ 65 °C, 10 °C (nemrznoucí)
- Maximální teplota tepelné pojistky: 152 °C
- Připojovací kabel: rovný, šedá barva, délka 1,2 m
V případě připojení topné tyče do otopného tělesa pouze na elektrické vytápění je potřeba do druhé stojny dokoupit záslepku.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | LT THERMO |
| Barva | Chrom |
| Výkon | 500 W |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Výbava | Časovač, Termostat |
| Hmotnost / ks | 1.7120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913851643 |
| Taric | 85168080 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické topné tyče do koupelnového radiátoru / topného žebříku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.71 kg |
| EAN: | 8590913851643 |
| ? Cena s DPH: | 2000-3000 Kč |
| ? Značka: | Aqualine |
| ? Výkon: | 500 W |
| Způsob připojení: | Kroucený kabel se zástrčkou |
| ? Barva: | Chrom |
| ? Série: | LT THERMO |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| ? Výbava: | S termostatem |
| Elektrické krytí: | IP44 |
| Balení: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pod značkou Aqualine najdete koupelnové radiátory a topné žebříky s kompletním příslušenstvím za příznivou cenu. Rovná nebo oblá varianta, vhodná do koupelen, chodeb i na WC. Aqualine je nejširší sérií topných žebříků v sortimentu výrobce Sapho a nabízí plnohodnotné řešení pro každého, kdo hledá kvalitu bez zbytečného příplatku za design.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Designové radiátory -
Designové el. radiátory -
Elektrické žebříky -
Elektrické sušáky ručníků -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Termostaty -
Příslušenství
Často hledané kategorie Aqualine
