Doprava a platba

Zásilku Vám doručuje přepravní společnost FOFR, případně naše vlastní rozvozové vozy. V případě, že nejste k zastižení, zásilka Vám bude doručována následující pracovní den nebo po domluvě. Doba doručení je následující den po předání zásilky přepravní službě FOFR. Ve všední dny doručuje FOFR mezi 8:00-16:00 hodinou.  Sledování zásilky on-line můžete ZDE.

logo FOFR

  • Objednávka 0-2000 Kč = poštovné 120 Kč
  • ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000 Kč

 

MOŽNOSTI PLATBY

Online platba kartou

Platba je ZDARMA, tzn., že není účtován žádný poplatek za provedení této platební transakce. Okamžitá platba přes platební bránu ThePay, peníze jsou ihned připsány.

visa    mastercard


Online bankovní převod

Platba je ZDARMA, tzn., že není účtován žádný poplatek za provedení této platební transakce. Rychlý převod peněz z vybraných bank. Převod peněz je uskutečně ještě tentýž pracovní den.

ceska-sporitelna  csob era fio kb raifka uniplatba

 

BANKOVNÍ PŘEVOD

Platbu bankovním převodem dělejte ve prospěch bankovního účtu uvedeného níže. Nezapomeňte uvádět variabilní symbol platby pro spárování s Vaší objednávkou. U platby převodem na bankovní účet je potřeba počítat s možným časovým prodlením při připsání částky na náš bankovní účet.

Připsání peněz na náš účet je zpravidla do 1-2 pracovních dní. Pro minimalizaci prodlevy při převodu prostředků mezi bankami Vám doporučujeme zaslat potvrzení o platbě na email info@topnyzebrik.cz.

  • Platba bankovním převodem - ZDARMA
  • Číslo bankovního účtu vedeného u FIO Bank: 2301827684/2010
  • Variabilní symbol: číslo Vaší objednávky (viz informace v e-mailu nebo variabilní symbol na zálohové faktuře)

DOBÍRKA

Dobírku zachováváme v nabídce pro ty, kteří mají rádi tradiční z ručky do ručky. Ale věřte, že když zaplatíte zboží převodem, budete to mít bez starostí a ušetříte nějakou tu kačku navíc. A to se hodí.

  • Úhrada za zboží dobírkou 0-2000 Kč = příplatek  39 Kč
  • ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000 Kč