Doprava a platba

Zásilku Vám doručuje přepravní společnost FOFR, pokud Vám zboží nevezeme naší vlastní přepravou. V případě, že nejste k zastižení, zásilka Vám bude doručována následující pracovní den nebo po domluvě. Doba doručení je následující den po předání zásilky přepravní sluzbě FOFR. Ve všední dny doručuje FOFR mezi 8:00-16:00 hodinou.

ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000 KČ

Nakupte v internetovém obchodě Topnyzebrik.cz a využijte dopravy ZDARMA. Při objednávce nad 2000,- Kč vám bude zboží doručeno ZDARMA po celé České Republice. 

U objednávek, které nepřesahují částku 2000 kč, účtujeme cenu dopravného v částce 120,- Kč.

MOŽNOSTI PLATBY

DOBÍRKA

Dobírku zachováváme v nabídce pro ty, kteří mají rádi tradiční z ručky do ručky. Ale věřte, že když zaplatíte zboží převodem, budete to mít bez starostí a ušetříte nějakou tu kačku navíc. A to se hodí.

Úhrada za zboží dobírkou = příplatek  39 Kč

BANKOVNÍ PŘEVOD

Platbu bankovním převodem dělejte ve prospěch bankovního účtu uvedeného níže. Nezapomeňte uvádět variabilní symbol platby pro spárování s Vaší objednávkou. U platby převodem na bankovní účet je potřeba počítat s možným časovým prodlením při připsání částky na náš bankovní účet.Připsání peněz na náš účet je zpravidla do 1-2 pracovních dní. Pro minimalizaci prodlevy při převodu prostředků mezi bankami Vám doporučujeme zaslat potvrzení o platbě na email info@topnyzebrik.cz.

Platba bankovním převodem - ZDARMA

Číslo bankovního účtu vedeného u FIO Bank: 2301827684/2010

Variabilní symbol: číslo Vaší objednávky (viz informace v e-mailu nebo variabilní symbol na zálohové faktuře)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení