Doprava a platba

Zásilku Vám doručuje přepravní společnost FOFR, pokud Vám zboží nevezeme naší vlastní přepravou. V případě, že nejste k zastižení, zásilka Vám bude doručována následující pracovní den nebo po domluvě. Doba doručení je následující den po předání zásilky přepravní sluzbě FOFR. Ve všední dny doručuje FOFR mezi 8:00-16:00 hodinou.

ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000 KČ

Nakupte v internetovém obchodě Topnyzebrik.cz a využijte dopravy ZDARMA. Při objednávce nad 2000,- Kč vám bude zboží doručeno ZDARMA po celé České Republice. 

U objednávek, které nepřesahují částku 2000 kč, účtujeme cenu dopravného v částce 120,- Kč.

MOŽNOSTI PLATBY

DOBÍRKA

Dobírku zachováváme v nabídce pro ty, kteří mají rádi tradiční z ručky do ručky. Ale věřte, že když zaplatíte zboží převodem, budete to mít bez starostí a ušetříte nějakou tu kačku navíc. A to se hodí.

Úhrada za zboží dobírkou = příplatek  39 Kč

BANKOVNÍ PŘEVOD

Platbu bankovním převodem dělejte ve prospěch bankovního účtu uvedeného níže. Nezapomeňte uvádět variabilní symbol platby pro spárování s Vaší objednávkou. U platby převodem na bankovní účet je potřeba počítat s možným časovým prodlením při připsání částky na náš bankovní účet.Připsání peněz na náš účet je zpravidla do 1-2 pracovních dní. Pro minimalizaci prodlevy při převodu prostředků mezi bankami Vám doporučujeme zaslat potvrzení o platbě na email info@topnyzebrik.cz.

Platba bankovním převodem - ZDARMA

Číslo bankovního účtu vedeného u FIO Bank: 2301827684/2010

Variabilní symbol: číslo Vaší objednávky (viz informace v e-mailu nebo variabilní symbol na zálohové faktuře)