Isan Atria topný žebřík 800x550 mm, 408 W, DLAV08000550
Kód: DLAV08000550SK01 15773/SNE2 15773/SLO 15773/SLO2 15773/PIS 15773/MED 15773/MOS 15773/STR 15773/ANT 15773/CER 15773/SAM 15773/BEZ 15773/AKV 15773/CER2 15773/ANT2 15773/ANT3 15773/ZLA 15773/SAF 15773/LAV 15773/SKO 15773/RUZ 15773/SED 15773/BOR 15773/MEN 15773/MOD 15773/ZEL 15773/BEZ2 15773/JAS 15773/JED 15773/SED2 15773/CER3 15773/SED3 15773/SVE 15773/BEZ3 15773/TEM 15773/KAV 15773/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Atria je moderní koupelnový žebřík z vodorovných plochých profilů, díky kterým zabírá minimum místa. Jednoduchý design a funkčnost je pro tento radiátor na stěnu typický. Výhodou koupelnového radiátoru Atria je možnost uzpůsobení na kombinované vyhřívání, samostatně elektrické nebo zapojení do centrálního topného systému. Vhodný je tak do koupelen i jiných prostor, kde je třeba přitápět na jaře nebo na podzim.
Radiátor je standardně vyráběn ve 3 velikostech.
Samozřejmostí je možnost lakování barvami ve škále RAL s povrchy jak hladkými, tak strukturovanými.
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.




Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topné žebříky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 5000-7000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 50-60 cm |
| ? Výška: | 80-90 cm |
| ? Výkon: | 400-500 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Atria, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 400 W |
| ? Hloubka: | 40 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění, Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 550 x 800 mm |
| ? Rozteč připojení: | 512 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 550 mm |
| ? Váha: | 10,7 kg |
| Výkon přesně: | 408 W |
| ? Výška přesně: | 800 mm |
| ? Instalace: | Vertikálně |
| ? Typ připojení: | Boční připojení, Středové připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































