Isan Collom Double topný žebřík 1800x450 mm, 1259 W, SP, DCLD18000450
Kód: DCLD18000450SM01 14939/SNE2 14939/SLO 14939/SLO2 14939/PIS 14939/MED 14939/MOS 14939/STR 14939/ANT 14939/CER 14939/SAM 14939/BEZ 14939/AKV 14939/CER2 14939/ANT2 14939/ANT3 14939/ZLA 14939/SAF 14939/LAV 14939/SKO 14939/RUZ 14939/SED 14939/BOR 14939/MEN 14939/MOD 14939/ZEL 14939/BEZ2 14939/JAS 14939/JED 14939/SED2 14939/CER3 14939/SED3 14939/SVE 14939/BEZ3 14939/TEM 14939/KAV 14939/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Plochý radiátor Collom Double je vyroben z hladkých svislých profilů 70 x 11 mm, díky kterým poskytuje vysokou výhřevnost až 1549 W. Volit je možné z 8, 12, 16 profilů v jednoduché variantně nebo dvounásobnému množství profilů ve variantě radiátoru Collom Double. Radiátor je možné připojit k ústřednímu topení (na vodu).
K topnému tělesu Collom a Collom Double snadno připevníte jedno nebo dvě madla na osušky, utěrky a jiné. Svým jednoduchým designem se hodí do kuchyní, koupelen a dalších místností. Lakování kvalitními barvami prodlužuje korozní a mechanickou odolnost radiátoru o mnoho let.
Vybírat lze ze škály RAI i nabídky míchaných barev ISAN, která zahrnuje barvy matné, metalické, s texturou.
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.






Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 10000-15000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 40-50 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm, 180-190 cm |
| ? Výkon: | 1200-1300 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Collom, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 1000 W |
| ? Hloubka: | 48 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Kuchyň, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 450 x 1800 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 450 mm |
| ? Váha: | 42,3 kg |
| Výkon přesně: | 1259 W |
| ? Výška přesně: | 1800 mm |
| ? Instalace: | Vertikálně |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































