ISAN E-SAGA topný žebřík 1765x456 mm 600W DCSA17650456AK01-0110
Kód: 14990/SNE 14990/SNE2 14990/SLO 14990/SLO2 14990/PIS 14990/MED 14990/MOS 14990/STR 14990/ANT 14990/CER 14990/SAM 14990/BEZ 14990/AKV 14990/CER2 14990/ANT2 14990/ANT3 14990/ZLA 14990/SAF 14990/LAV 14990/SKO Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Detailní popis produktu
Extra tenké elektrické těleso E-Saga, které nevyžaduje zapojení do centrální otopné soustavy. Pro jeho funkčnost je zapotřebí pouze připojení do elektrické zásuvky. Přenos tepla je zajištěn pouze topnou fólií bez obsahu kapaliny v radiátoru. Moderní hranaté provedení ve spojení s velkou plochou přinese teplo do předsíní, obývacích pokojů, vstupních hal, ale i na místa, kde není možné využít jiného zdroje tepla.
Stane se tak funkčním designovým prvkem interiéru s bohatým výběrem barevného provedení. Vynikne jak v metalických barvách, tak v barvách se strukturovaným povrchem. Těleso je navíc možné potisknout motivem dle vlastního výběru a osadit nerezovými madly z broušeného nerezu. Pohodlné ovládání elektrického tělesa zajištuje plně programovatelný termostat s LED podsvícením.
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.





Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topné žebříky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 15000-20000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 40-50 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm |
| ? Výkon: | 500-600 W, 600-700 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | E-saga, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 600 W |
| ? Hloubka: | 43 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj, Předsíň |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 456 x 1765 mm |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 456 mm |
| ? Váha: | 25,1 kg |
| Výkon přesně: | 600 W |
| ? Výška přesně: | 1765 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































