Isan Flexi koupelnový radiátor 1555x600 mm, 683W, středové připojení, DFLE15550600
Kód: 60725/SNE 60725/SNE2 60725/SLO 60725/SLO2 60725/PIS 60725/MED 60725/MOS 60725/STR 60725/ANT 60725/CER 60725/SAM 60725/BEZ 60725/AKV 60725/CER2 60725/ANT2 60725/ANT3 60725/ZLA 60725/SAF 60725/LAV 60725/SKO 60725/RUZ 60725/SED 60725/BOR 60725/MEN 60725/MOD 60725/ZEL 60725/BEZ2 60725/JAS 60725/JED 60725/SED2 60725/CER3 60725/SED3 60725/SVE 60725/BEZ3 60725/TEM 60725/KAV 60725/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Klasický koupelnový žebřík s nezanedbatelnou nadhodnotou, výklopnými policemi na sušení, to je Flexi. Ve chvíli, kdy nepotřebujete využívat funkce sušení na sklopené polici, šetří prostor a slouží podobně jako běžný nástěnný radiátor.
Až plně vyhřívané výklopné police otevírají nové možnosti pro provoz v koupelnách, sušárnách, šatnách i technických prostorech. Uplatnění jistě naleznou také v kuchyních a vstupních prostorech. Praktický topný prvek pro každou domácnost.
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.



Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 7000-10000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 50-60 cm, 60-70 cm |
| ? Výška: | 110-120 cm |
| ? Výkon: | 600-700 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Flexi, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 600 W |
| ? Hloubka: | 30 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Kuchyň, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 600 x 1555 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm, 570 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 600 mm |
| Výkon přesně: | 683 W |
| ? Výška přesně: | 1555 mm |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































