Isan Gala koupelnový radiátor 1775x600 mm, 902 W, DGAL17750600
Kód: DGAL17750600SU01 15065/SNE2 15065/SLO 15065/SLO2 15065/PIS 15065/MED 15065/MOS 15065/STR 15065/ANT 15065/CER 15065/SAM 15065/BEZ 15065/AKV 15065/CER2 15065/ANT2 15065/ANT3 15065/ZLA 15065/SAF 15065/LAV 15065/SKO 15065/RUZ 15065/SED 15065/BOR 15065/MEN 15065/MOD 15065/ZEL 15065/BEZ2 15065/JAS 15065/JED 15065/SED2 15065/CER3 15065/SED3 15065/SVE 15065/BEZ3 15065/TEM 15065/KAV 15065/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Designový radiátor Gala je stylový prvek interiéru. Odpovídá duchu konkrétní školy umění, designu a architektury, kde umění a technika tvoří celek.
Masivní ocelové profily rýsují zřetelnou tvarovou linku a díky značnému objemu topného média jsou vhodné i pro provoz v nízkoteplotních topných systémech. Moderní ocelový radiátor, který nepřehlédnete.
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.





Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 10000-15000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 30-40 cm |
| ? Výška: | 140-150 cm, 150-160 cm |
| ? Výkon: | 900-1000 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Gala, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 900 W |
| ? Hloubka: | 93 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 350 x 1500 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm, 530 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 350 mm |
| Výkon přesně: | 902 W |
| ? Výška přesně: | 1500 mm |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































