Isan Octava žebřík do koupelny 1500x318 mm, 669 W, SP, DOCT15000318
Kód: DOCT15000318SM01 317300/SN2 317300/SLO 317300/SLO2 317300/P 317300/M 317300/MOS 317300/ST 317300/ANT 317300/ERN 317300/AMP 317300/BEZ 317300/AKV 317300/ERN2 317300/ANT2 317300/ANT3 317300/ZLA 317300/SAF 317300/L 317300/SKO 102066/RUZ 102066/SED 102066/BOR 102066/MEN 102066/MOD 102066/ZEL 102066/BEZ 102066/JAS 102066/JED 102066/SED2 102066/CER 102066/SED3 102066/SVE 102066/BEZ2 102066/TEM 102066/KAV 102066/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Modely Octava a dvojitá varianta Octava Double se řadí mezi nejvýkonnější trubkové radiátory od výrobce radiátorů ISAN. Ocelové profily 30 x 30 mm pojmou až 34 l vody, která odevzdá 2030 W při teplotním spádu 75/65/20 °C.
Designový radiátor ze svislých profilů je vhodné do všech moderních obytných i kancelářských prostor. Ladit se samozřejmě dá barevně a to hladkými, strukturovanými i metalickými barvami.
- Radiátor pro zapojení do centrální otopné soustavy
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.







Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombinované topné žebříky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 5000-7000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 30-40 cm |
| ? Výška: | 140-150 cm, 150-160 cm |
| ? Výkon: | 600-700 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Melody, Octava |
| ? Hloubka: | 58 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 318 x 1500 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 318 mm |
| ? Váha: | 5 kg, 18 |
| Výkon přesně: | 669 W |
| ? Výška přesně: | 1500 mm |
| ? Instalace: | Vertikálně |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
| Teplotní spád: | Δt 50 K, 75/65/20 °C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































