Isan Quadrat Sky koupelnový radiátor 1755x600 mm, 844 W, DQUS17550600
Kód: 60650/SN 60650/SN2 60650/SLO 60650/SLO2 60650/P 60650/M 60650/MOS 60650/ST 60650/ANT 60650/ERN 60650/AMP 60650/BEZ 60650/AKV 60650/ERN2 60650/ANT2 60650/ANT3 60650/ZLA 60650/SAF 60650/L 60650/SKO 60650/RUZ 60650/SED 60650/BOR 60650/MEN 60650/MOD 60650/ZEL 60650/BEZ2 60650/JAS 60650/JED 60650/SED2 60650/CER 60650/SED3 60650/SVE 60650/BEZ3 60650/TEM 60650/KAV 60650/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Otopné těleso / radiátor / topný žebřík: Isan Quadrat Sky 1755/600 DQUS 1755 0600. O výšce: 1755 mm a šířce 600 mm. Materiál: Ocel. Hranatý tvar tohoto tělesa je velmi líbivý a svým designem je vhodný do každé koupelny.




Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topné žebříky |
|---|---|
| ? Cena s DPH: | 7000-10000 Kč, 10000-15000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 50-60 cm, 60-70 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm |
| ? Výkon: | 800-900 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Quadrat Sky, Vše |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění, Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Koupelnový radiátor, Otopné těleso, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 1505 x 600 mm |
| ? Rozteč připojení: | 560 mm |
| ? Styl: | Designový |
| ? Šířka přesně: | 600 mm |
| ? Tvar: | Designový, Hranatý |
| Výkon přesně: | 844 W |
| ? Výška přesně: | 1755 mm |
| ? Typ připojení: | Boční připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































