Isan Rytmo 1775x600 mm, kombinovaný topný žebřík, 778 W, DRTM17750600SK
Kód: DRTM17750600SM01 27322/SNE2 27322/SLO 27322/SLO2 27322/PIS 27322/MED 27322/MOS 27322/STR 27322/ANT 27322/CER 27322/SAM 27322/BEZ 27322/AKV 27322/CER2 27322/ANT2 27322/ANT3 27322/ZLA 27322/SAF 27322/LAV 27322/SKO 27322/RUZ 27322/SED 27322/BOR 27322/MEN 27322/MOD 27322/ZEL 27322/BEZ2 27322/JAS 27322/JED 27322/SED2 27322/CER3 27322/SED3 27322/SVE 27322/BEZ3 27322/TEM 27322/KAV 27322/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Koupelnový radiátor Rytmo otevírá třetí prostorovou osu pro sušení. Horká voda prohřívá celé těleso včetně praktických sklopných polic s magnetickou fixací. Radiátor pracuje, jak při napojení na centrální otopnou soustavu, tak při osazení elektrickou topnou patronou. Na přání může být vybaven háčky a kryty připojovacích armatur. Výkonný pomocník do domácnosti je dodáván ve čtyřech základních rozměrech a celé škále barev dle vzorníku ISAN.



Pro výšku tělesa Rytmo:
775 mm, 1215 mm a 1575 mm -> 1 sklopná police
1775 mm -> 2 sklopné police

Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.
Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topné žebříky |
|---|---|
| ? Cena s DPH: | 10000-15000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 50-60 cm, 60-70 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm |
| ? Výkon: | 700-800 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Melody, Rytmo |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Topné těleso, Topný žebřík |
| ? Rozteč připojení: | 559 mm |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 600 mm |
| Výkon přesně: | 778 W |
| ? Výška přesně: | 1775 mm |
| ? Typ připojení: | Boční připojení |
| Připojení: | Boční připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































