PMH Lisa 91 x 1708 mm LS1 elektrický sušák barva černá
Kód: LS1B
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Detailní popis produktu
Elektrický sušák ručníků s nízkou spotřebou energie je dodáván v provedení leštěná nerez nebo černá.
Lisa má skryté připojení ze zdi ( viz. návod - materiály ke stažení).
Sušák má funkci časovače 2h nebo 4h. Když je časovač aktivován rozsvítí se zelená LED.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické sušáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 5000-7000 Kč |
| ? Značka: | P.M.H. |
| ? Šířka: | 1-10 cm |
| ? Výška: | 160-170 cm, 170-180 cm |
| ? Výkon: | Do 100 |
| ? Barva: | Černá |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění |
| ? Produkt: | Elektrický sušák ručníků |
| ? Šířka přesně: | 91 mm |
| ? Tvar: | Oblý, Rovný |
| Výkon přesně: | 24 W |
| ? Výška přesně: | 1708 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
P.M.H. Invest & Trade, s.r.o. byla založena v roce 1991 v Českém Krumlově. Od roku 1999 vyrábí koupelnové radiátory, které jsou dnes exportovány do zemí EU i do Kanady. P.M.H. se vyznačuje originálním designem a propracovanou konstrukcí — v portfoliu najdete teplovodní i kombinované topné žebříky, designové radiátory, elektrické sušáky ručníků, topné tyče i kompletní připojovací příslušenství. Výrobky P.M.H. osloví každého, kdo hledá nadčasový design s důrazem na kvalitu zpracování.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Designové radiátory -
Elektrické sušáky ručníků -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie P.M.H.
