Sapho Adaptér pro přímé napojení kabelu do zdi, hranatý ER140
Kód: ER140
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Detailní popis produktu
Ukryje napájecí kabel a umožní externí ovládání sušáku vypínačem na stěně. Vhodný pro montáž na podomítkovou elektroinstalační krabičku.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 90x90x75 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění |
| Hmotnost / ks | 0.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913857102 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Elektrické vytápění
Pokud je otopné těleso vytápěno pouze elektricky, tozn. pouze za pomoci topné tyče, je nutné zakoupit ½" záslepku k radiátorům. Ta slouží k zaslepení druhého otvoru v tělese, který by byl jinak použit pro připojovací ventil ústředního vytápění.
Topné těleso doporučujeme naplnit destilovanou vodou. Doporučujeme též nemrznoucí teplonosnou antikorozní kapalinou značky LIKIDO.
Topnou tyč doporučujeme se stejným nebo podobným výkonem dle specifikace daného topného tělesa. U topných tyčí s termostatem se reguluje teplota kapaliny v radiátoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k topným žebříkům / koupelnovým radiátorům a topným tyčím |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8590913857102 |
| ? Cena s DPH: | 1-1000 Kč |
| ? Značka: | Sapho |
| ? Barva: | Nerez |
| ? Materiál: | Nerez |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění |
| Rozměr: | 90x90x75 mm |
| Balení: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho s.r.o. je dynamická velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost ve 100% českém vlastnictví, která působí v oboru vybavení koupelen již od roku 1991. Disponuje vlastními výrobními a skladovými areály o ploše více než 1 500 m², logistickým centrem i fotoateliérem. Sapho nabízí kompletní sortiment sanitárního vybavení včetně koupelnových radiátorů, topných tyčí a připojovacích sad. Nejširší sérií topných žebříků je Sapho Aqualine — plnohodnotná a cenově příznivá volba pro každou koupelnu.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Designové radiátory -
Elektrické žebříky -
Elektrické sušáky ručníků -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Teplá dlažba -
Příslušenství
Často hledané kategorie Sapho


