Sapho ELCOR elektrický sušák ručníků 480x920x50 mm, 128 W, bílá mat EB450
Kód: EB450
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Detailní popis produktu
Elektrická otopná tělesa z lakované nerez oceli ELCOR jsou určena k nahřívání a sušení ručníků, což oceníte zejména v zimním období. Vnitřek otopného tělesa je vyroben z uhlíkového vlákna (bez použití kapalné plnící směsi), což zajišťuje skvělou tepelnou vodivost. Podsvětlený vypínač je integrován v horní levé části. Těleso lze zapojit přímo do elektrické zásuvky díky kroucenému kabelu o délce 80 cm, který je umístěn vlevo dole a nelze ho pozičně měnit.
Po nahřátí se teplota pohybuje mezi 45 až 55 °C dle teploty okolí.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ELCOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 480x920x50 mm |
| Šířka | 480 mm |
| Výška | 920 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar E |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 128.00 W |
| Hmotnost / ks | 7.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913897344 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické sušáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7.6 kg |
| EAN: | 8590913897344 |
| ? Cena s DPH: | 5000-7000 Kč |
| ? Značka: | Sapho |
| ? Šířka: | 40-50 cm |
| ? Výška: | 90-100 cm |
| ? Barva: | Nerez |
| ? Série: | Elcor |
| ? Hloubka: | 50 |
| ? Materiál: | Nerez |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění |
| ? Tvar: | Tvar E |
| Rozměr: | 480x920x50 mm |
| Balení: | 1 |
| Příkon: | 128 |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ANO |
| Typ baterie: | Elektrická |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho s.r.o. je dynamická velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost ve 100% českém vlastnictví, která působí v oboru vybavení koupelen již od roku 1991. Disponuje vlastními výrobními a skladovými areály o ploše více než 1 500 m², logistickým centrem i fotoateliérem. Sapho nabízí kompletní sortiment sanitárního vybavení včetně koupelnových radiátorů, topných tyčí a připojovacích sad. Nejširší sérií topných žebříků je Sapho Aqualine — plnohodnotná a cenově příznivá volba pro každou koupelnu.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Designové radiátory -
Elektrické žebříky -
Elektrické sušáky ručníků -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Teplá dlažba -
Příslušenství
Často hledané kategorie Sapho
