Sapho KARBO elektrický sušák ručníků, kulatý, 500x1600mm, 120 W, černá mat KB905
Kód: KB905
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Detailní popis produktu
Elektrický sušák ručníků do moderního interiéru - v matně černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka.
Díky hloubce 10 cm nezabere v koupelně mnoho místa. Lze ho nainstalovat na zeď jako závěsný sušák nebo o zeď opřít a zafixovat horními úchyty. Uvnitř topného tělesa je umístěn odporový drát bez použití kapalné plnící směsi, na koncovce je umístěn kolébkový vypínač.
- Napájecí kabel nelze pozičně měnit.
- Napájecí kabel spirálový o délce 60 cm, v maximálním natažení cca 3 m
- Po nahřátí se teplota pohybuje mezi 45 až 55 °C dle teploty okolí
- Stupeň krytí: IP44
- Třída ochrany: 1
- Napětí: 220-240 V/50Hz
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KARBO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x1600 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1600 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 120.00 W |
| Hmotnost / ks | 5.7250 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913852664 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické sušáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.73 kg |
| EAN: | 8590913852664 |
| ? Cena s DPH: | 7000-10000 Kč |
| ? Značka: | Sapho |
| ? Šířka: | 40-50 cm, 50-60 cm |
| ? Výška: | 150-160 cm, 160-170 cm |
| ? Barva: | Černá |
| ? Série: | Karbo |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění |
| ? Tvar: | Tvar H |
| Rozměr: | 500x1600 mm |
| Balení: | 1 |
| Příkon: | 120 |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ANO |
| Typ baterie: | Elektrická |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho s.r.o. je dynamická velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost ve 100% českém vlastnictví, která působí v oboru vybavení koupelen již od roku 1991. Disponuje vlastními výrobními a skladovými areály o ploše více než 1 500 m², logistickým centrem i fotoateliérem. Sapho nabízí kompletní sortiment sanitárního vybavení včetně koupelnových radiátorů, topných tyčí a připojovacích sad. Nejširší sérií topných žebříků je Sapho Aqualine — plnohodnotná a cenově příznivá volba pro každou koupelnu.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Designové radiátory -
Elektrické žebříky -
Elektrické sušáky ručníků -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Teplá dlažba -
Příslušenství
Často hledané kategorie Sapho
