Sapho KTX topná tyč s termostatem, s krytem pro kabel, 300 W, chrom KTX-CW-300
Kód: KTX-CW-300
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
KTX s krytem pro přímé napojení do zdi - elektrická topná tyč s designovým termostatem. Hranatý design vhodný pro všechny typy radiátorů. Symetrické provedení umožňuje instalaci na levou i pravou stranu radiátoru.
Funkce:
- Zapnout/vypnout
- 5stupňové nastavení teploty radiátoru v rozmezí od 30-60 °C
- Funkce Antifrost proti zamrznutí kapaliny, pokud teplota klesne pod 6 °C
Parametry:
- Provozní napětí: 230 V/50 Hz
- Připojovací závit: G1/2"
- I. třída ochrany
- Dvojnásobná ochrana proti přehřátí
V případě připojení topné tyče do otopného tělesa pouze na elektrické vytápění je potřeba do druhé stojny dokoupit záslepku.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KTX WALL |
| Barva | Chrom |
| Výkon | 300 W |
| Stupeň krytí | IPx4 |
| Výbava | Termostat, Přímé napojení do zdi |
| Hmotnost / ks | 0.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913879012 |
| Taric | 85168080 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické topné tyče do koupelnového radiátoru / topného žebříku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 8590913879012 |
| ? Cena s DPH: | 2000-3000 Kč |
| ? Značka: | Sapho |
| ? Výkon: | 300 W |
| Způsob připojení: | Přímé napojení do zdi s krytkou (bez kabelu) |
| ? Barva: | Chrom |
| ? Série: | KTX WALL |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| ? Výbava: | S termostatem |
| Elektrické krytí: | IPx4 |
| Balení: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho s.r.o. je dynamická velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost ve 100% českém vlastnictví, která působí v oboru vybavení koupelen již od roku 1991. Disponuje vlastními výrobními a skladovými areály o ploše více než 1 500 m², logistickým centrem i fotoateliérem. Sapho nabízí kompletní sortiment sanitárního vybavení včetně koupelnových radiátorů, topných tyčí a připojovacích sad. Nejširší sérií topných žebříků je Sapho Aqualine — plnohodnotná a cenově příznivá volba pro každou koupelnu.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Designové radiátory -
Elektrické žebříky -
Elektrické sušáky ručníků -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Teplá dlažba -
Příslušenství
Často hledané kategorie Sapho
