Sapho METRO-E elektrické otopné těleso rovné 600x1620mm, 800 W, černá mat ME616B
Kód: ME616B
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrická otopná tělesa ve designu METRO série. Elektrická topení jsou vhodná k umístění do koupelen, chodeb nebo WC. Jsou opatřena elektrickou topnou tyčí s kabelem a vidlicí do zásuvky.
Radiátor není vybaven termostatem prostorové teploty – doporučujeme použít zásuvkový termostat ST311 nebo chytrou zásuvku.
- Pouze pro elektrické připojení
- Součástí je topná tyč bez termostatu
- Radiátor je naplněn nemrznoucí antikorozní směsí s bodem tuhnutí do -5 °C
- Radiátor jako celek lze po zakoupení a správné instalaci ihned provozovat při napojení na elektrický okruh
- Topná tyč je instalována na pravé straně radiátoru. Pokud potřebujete elektrický přívod na druhé straně, lze prohodit topnou tyč a zátku.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | METRO-E |
| Rozměr | 600x1620 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1620 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 800.00 W |
| Výbava | Topná tyč/folie (el. vytápění) součástí |
| Hmotnost / ks | 19.5000 kg |
| EAN | 8590913935176 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické topné žebříky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 19.5 kg |
| EAN: | 8590913935176 |
| ? Cena s DPH: | 7000-10000 Kč |
| ? Značka: | Sapho |
| ? Šířka: | 50-60 cm, 60-70 cm |
| ? Výška: | 160-170 cm |
| ? Výkon: | 700-800 W, 800-900 W |
| ? Barva: | Černá |
| ? Série: | METRO-E |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění |
| ? Produkt: | Elektrický radiátor |
| ? Tvar: | Tvar H |
| ? Výbava: | S topnou tyčí bez termostatu |
| Provedení: | Rohové |
| Rozměr: | 600x1620 mm |
| Příkon: | 800 |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ baterie: | Elektrická |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho s.r.o. je dynamická velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost ve 100% českém vlastnictví, která působí v oboru vybavení koupelen již od roku 1991. Disponuje vlastními výrobními a skladovými areály o ploše více než 1 500 m², logistickým centrem i fotoateliérem. Sapho nabízí kompletní sortiment sanitárního vybavení včetně koupelnových radiátorů, topných tyčí a připojovacích sad. Nejširší sérií topných žebříků je Sapho Aqualine — plnohodnotná a cenově příznivá volba pro každou koupelnu.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Designové radiátory -
Elektrické žebříky -
Elektrické sušáky ručníků -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Teplá dlažba -
Příslušenství
Často hledané kategorie Sapho
