Sapho ONE topná tyč s termostatem, 600 W, chrom ONE-C-600
Kód: ONE-C-600
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrická topná tyč s designovým termostatem, umožňující nastavení teploty radiátoru. Tyč je vhodná k otopným tělesům s hranatými profily 30x30 mm, např. Truva, Vista, Volga, Silvana, Santina, Metro a další.
- Funkce Antifrost proti zamrznutí kapaliny, pokud teplota klesne pod 5-7 °C
- Termostat 2 úrovně: 45 °C a 60 °C
- Automatické vypnutí ohřevu po 2 hodinách
- Profil 30x30 mm
- Provozní napětí 230 V
- Připojovací závit G1/2“
- Připojovací kabel: spirálový, délka 1,5 m
- Symetrické provedení pro instalaci na levou i pravou stranu radiátoru
V případě připojení topné tyče do otopného tělesa pouze na elektrické vytápění je potřeba do druhé stojny dokoupit záslepku.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ONE |
| Barva | Chrom |
| Výkon | 600 W |
| Stupeň krytí | IPx5 |
| Výbava | Termostat |
| Hmotnost / ks | 0.7400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878916 |
| Taric | 85168080 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické topné tyče do koupelnového radiátoru / topného žebříku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| EAN: | 8590913878916 |
| ? Cena s DPH: | 3000-4000 Kč |
| ? Značka: | Sapho |
| ? Výkon: | 600 W |
| Způsob připojení: | Kroucený kabel se zástrčkou |
| ? Barva: | Chrom |
| ? Série: | ONE |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| ? Výbava: | S termostatem |
| Elektrické krytí: | IPx5 |
| Balení: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho s.r.o. je dynamická velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost ve 100% českém vlastnictví, která působí v oboru vybavení koupelen již od roku 1991. Disponuje vlastními výrobními a skladovými areály o ploše více než 1 500 m², logistickým centrem i fotoateliérem. Sapho nabízí kompletní sortiment sanitárního vybavení včetně koupelnových radiátorů, topných tyčí a připojovacích sad. Nejširší sérií topných žebříků je Sapho Aqualine — plnohodnotná a cenově příznivá volba pro každou koupelnu.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Designové radiátory -
Elektrické žebříky -
Elektrické sušáky ručníků -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Teplá dlažba -
Příslušenství
Často hledané kategorie Sapho
