Sapho WICHER topná tyč s termostatem, 800 W, černá mat 600.206.6
Kód: 600.206.6
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
WICHER elektrická topná tyč s designovým termostatem v oblém provedení.
- Funkce ANTIFREEZE, ochrana proti poklesu teploty radiátoru pod 5-7°C
- 3stupňový teplotní rozsah
- Automatický časovač 60 - 180 min
- Změny nastavení potvrzené zvukovým signálem
- Teplotní čidlo umístěné v topném elementu
- Nízká spotřeba energie v pohotovostním režimu
- Ochrana proti provozu topné tyče v suchém radiátoru
- Dvojitá ochrana proti přehřátí
- Připojovací kabel: spirálový v barvě topné tyče, délka 1,5 m
V případě připojení topné tyče do otopného tělesa pouze na elektrické vytápění je potřeba do druhé stojny dokoupit záslepku.
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | WICHER |
| Barva | Černá mat |
| Výkon | 800 W |
| Stupeň krytí | IPx5 |
| Výbava | Termostat |
| Hmotnost / ks | 0.8900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913992315 |
| Taric | 85168080 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické topné tyče do koupelnového radiátoru / topného žebříku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.89 kg |
| EAN: | 8590913992315 |
| ? Cena s DPH: | 2000-3000 Kč |
| ? Značka: | Sapho |
| ? Výkon: | 800 W |
| Způsob připojení: | Kroucený kabel se zástrčkou |
| ? Barva: | Černá |
| ? Série: | WICHER |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| ? Výbava: | S termostatem |
| Elektrické krytí: | IPx5 |
| Balení: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho s.r.o. je dynamická velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost ve 100% českém vlastnictví, která působí v oboru vybavení koupelen již od roku 1991. Disponuje vlastními výrobními a skladovými areály o ploše více než 1 500 m², logistickým centrem i fotoateliérem. Sapho nabízí kompletní sortiment sanitárního vybavení včetně koupelnových radiátorů, topných tyčí a připojovacích sad. Nejširší sérií topných žebříků je Sapho Aqualine — plnohodnotná a cenově příznivá volba pro každou koupelnu.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Designové radiátory -
Elektrické žebříky -
Elektrické sušáky ručníků -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Teplá dlažba -
Příslušenství
Často hledané kategorie Sapho
