Sapho Háček na otopná tělesa, termoplast, bílá 202502
Kód: 202502
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 32x120x67 mm |
| Šířka | 32 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 67 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost / ks | 0.0320 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341186329 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k topným žebříkům / koupelnovým radiátorům a topným tyčím |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8003341186329 |
| ? Cena s DPH: | 1-1000 Kč |
| ? Značka: | Sapho |
| ? Šířka: | 32 |
| ? Výška: | 120 |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Hloubka: | 67 |
| ? Materiál: | Plast |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| Rozměr: | 32x120x67 mm |
| Balení: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho s.r.o. je dynamická velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost ve 100% českém vlastnictví, která působí v oboru vybavení koupelen již od roku 1991. Disponuje vlastními výrobními a skladovými areály o ploše více než 1 500 m², logistickým centrem i fotoateliérem. Sapho nabízí kompletní sortiment sanitárního vybavení včetně koupelnových radiátorů, topných tyčí a připojovacích sad. Nejširší sérií topných žebříků je Sapho Aqualine — plnohodnotná a cenově příznivá volba pro každou koupelnu.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Designové radiátory -
Elektrické žebříky -
Elektrické sušáky ručníků -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Teplá dlažba -
Příslušenství
Často hledané kategorie Sapho
