Elektrická topná tyč bez termostatu, 400 W 7146
Kód: 7146
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrická topná tyč pro přímé zapojení do zásuvky elektrické sítě 230V. Vhodné pro ohřev koupelnových radiátorů, které nejsou zapojeny do systému ústředního vytápění nebo mají kombinované připojení ústředního a elektrického vytápění, zárověň umožňuje zahřátí radiátoru i mimo topnou sezónu.
Doporučujeme v kombinaci s prostorovým termostatem ST311.
- napětí: 230 V
- délka : 435 mm
- krytí: IP44
- průměr závitu: G1/2"
- provedení: nerez
- kroucený kabel: barva bílá, délka 1,5 m
Pro připojení topné tyče do otopného tělesa v kombinaci se systémem ústředního vytápění je potřeba dokoupit T-kus (viz příslušenství).
V případě připojení topné tyče do otopného tělesa pouze na elektrické vytápění je potřeba do druhé stojny dokoupit záslepku (viz příslušenství).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické topné tyče do koupelnového radiátoru / topného žebříku |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 8595222604096 |
| ? Cena s DPH: | 100 - 1000 Kč |
| ? Značka: | Sapho |
| ? Výkon: | 400 W |
| Způsob připojení: | Kroucený kabel se zástrčkou |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění |
| ? Produkt: | Topná tyč, Topné těleso |
| Příkon: | 400 |
| ? Tvar: | Kulatý |
| ? Výbava: | Bez termostatu |
| Výkon přesně: | 400 W |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho s.r.o. je dynamická velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost ve 100% českém vlastnictví, která působí v oboru vybavení koupelen již od roku 1991. Disponuje vlastními výrobními a skladovými areály o ploše více než 1 500 m², logistickým centrem i fotoateliérem. Sapho nabízí kompletní sortiment sanitárního vybavení včetně koupelnových radiátorů, topných tyčí a připojovacích sad. Nejširší sérií topných žebříků je Sapho Aqualine — plnohodnotná a cenově příznivá volba pro každou koupelnu.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Designové radiátory -
Elektrické žebříky -
Elektrické sušáky ručníků -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Teplá dlažba -
Příslušenství
Často hledané kategorie Sapho
