Elektrická topná tyč bez termostatu, kroucený kabel, 500 W LT90501
Kód: LT90501
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrická topná tyč pro přímé zapojení do zásuvky elektrické sítě 230 V. Vhodná pro ohřev koupelnových radiátorů, které nejsou zapojeny do systému ústředního vytápění nebo mají kombinované připojení ústředního a elektrického vytápění, umožňuje zahřátí radiátoru i mimo topnou sezónu.
Doporučujeme v kombinaci s prostorovým termostatem ST311.
- Napětí: 230 V
- Délka: 450 mm
- Krytí: IP64
- Průměr závitu: G1/2"
- Provedení: nerez
- Rovný kabel: barva bílá, délka 1,2 m
Pro připojení topné tyče do otopného tělesa v kombinaci se systémem ústředního vytápění je potřeba dokoupit T-kus, viz příslušenství.
V případě připojení topné tyče do otopného tělesa pouze na elektrické vytápění je potřeba do druhé stojny dokoupit záslepku, viz příslušenství.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické topné tyče do koupelnového radiátoru / topného žebříku |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8590913828478 |
| ? Cena s DPH: | 100 - 1000 Kč |
| ? Značka: | Aqualine |
| ? Výkon: | 500 W |
| Způsob připojení: | Kroucený kabel se zástrčkou |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Materiál: | Nerez |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění |
| ? Produkt: | Topná tyč, Topné těleso |
| Příkon: | 500 |
| ? Tvar: | Kulatý |
| ? Výbava: | Bez termostatu |
| Výkon přesně: | 500 W |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pod značkou Aqualine najdete koupelnové radiátory a topné žebříky s kompletním příslušenstvím za příznivou cenu. Rovná nebo oblá varianta, vhodná do koupelen, chodeb i na WC. Aqualine je nejširší sérií topných žebříků v sortimentu výrobce Sapho a nabízí plnohodnotné řešení pro každého, kdo hledá kvalitu bez zbytečného příplatku za design.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Designové radiátory -
Designové el. radiátory -
Elektrické žebříky -
Elektrické sušáky ručníků -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Termostaty -
Příslušenství
Často hledané kategorie Aqualine
