ELVL Bitherm otopné těleso Valer 525 x 2000 mm teplovodní provedení ELVL0792
Kód: ELVL0792
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Detailní popis produktu
Otopné těleso BITHERM VALER jehož design připomínající gradující kapky deště navodí tu správnou relaxační atmosféru ve Vaší koupelně. Jemný perleťový povrch, konvekční a sálavé teplo designového otopného tělesa tvoří společný tón dokonalé harmonie. Otopné těleso je vyrobeno z teplosměnných hliníkových lamel, které příčně protíná měděná teplovodní trubkovnice. Čelní sálavou plochu tělesa tvoří lamely opracované moderní technologií. Těleso umožňuje provoz v soustavě ústředního vytápění, elektrického vytápění nebo kombinovaném provozu. Konstrukce radiátoru vychází ze systému BITHERM Logic. Tepelný výkon (ΔT=50K 75/65/20°C) 1406 W, teplotní exponent n[-] 1.2751. Doporučené barevné odstíny : vzorník RAL s perletí, transparentní lak. S otopným tělesem je dodávána sada nástěnných úchytů pro montáž.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Designové radiátory |
|---|---|
| ? Cena s DPH: | 20000-30000 Kč |
| ? Značka: | Bitherm |
| ? Šířka: | 50-60 cm |
| ? Místo určení: | Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 525 mm |
| ? Výška přesně: | 2000 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Bitherm je česká rodinná firma ELVL, která působí v oblasti elektrického a teplovodního vytápění již od roku 1994. Nabízí topné žebříky, topné tyče a termostaty vyznačující se jedinečným designem a technicky propracovanou konstrukcí s vysokým účinkem sálání. Sortiment doplňují designové radiátory, elektrické sušáky ručníků i elektrické vysoušeče obuvi — cenově příznivá cesta k vyhřátému a na pohled krásnému domovu.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Elektrické sušáky ručníků -
Topné tyče -
Vysoušeče obuvi -
Designové radiátory -
Designové el. radiátory -
Deskové radiátory -
Termostaty
Často hledané kategorie Bitherm
