Isan Akros s háčky koupelnový radiátor 1800x470 mm SP, 1086 W, DAKR18000470
Kód: DAKH18000470SM01 14828/SNE2 14828/SLO 14828/SLO2 14828/PIS 14828/MED 14828/MOS 14828/STR 14828/ANT 14828/CER 14828/SAM 14828/BEZ 14828/AKV 14828/CER2 14828/ANT2 14828/ANT3 14828/ZLA 14828/SAF 14828/LAV 14828/SKO 14828/RUZ 14828/SED 14828/BOR 14828/MEN 14828/MOD 14828/ZEL 14828/BEZ2 14828/JAS 14828/JED 14828/SED2 14828/CER3 14828/SED3 14828/SVE 14828/BEZ3 14828/TEM 14828/KAV 14828/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Robustní vertikální trubky vytváří z tělesa Akros nepřehlédnutelný designový prvek vhodný do každého interiéru, především do vstupních hal či jídelen. Vyniká obzvláště v metalických barvách. Součástí tělesa jsou i háčky.
Těleso je vhodné pro zapojení do nízkoteplotního systému pouze s SB připojením!
Materiál ocelové trubky ø 28 mm ocelové trubky ø 50 mm Připojovací závity 2xG1/2" Zkušební přetlak 0,65 MPa Max. provozní přetlak 0,5 MPa Max. provozní teplota 95 °C Počet trubek 6, 8, 10. Výkon 1086 W.





Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.
Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 7000-10000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 40-50 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm, 180-190 cm |
| ? Výkon: | 1000-1100 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Akros, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 1000 W |
| ? Hloubka: | 78 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 470 x 1800 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 470 mm |
| ? Váha: | 28 kg |
| Výkon přesně: | 1086 W |
| ? Výška přesně: | 1800 mm |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































