Isan Antika Cube radiátor do koupelny 1800x595 mm SP, 1758 W, DANC18000595
Kód: DANC18000595SM01 14840/SNE2 14840/SLO 14840/SLO2 14840/PIS 14840/MED 14840/MOS 14840/STR 14840/ANT 14840/CER 14840/SAM 14840/BEZ 14840/AKV 14840/CER2 14840/ANT2 14840/ANT3 14840/ZLA 14840/SAF 14840/LAV 14840/SKO 14840/RUZ 14840/SED 14840/BOR 14840/MEN 14840/MOD 14840/ZEL 14840/BEZ2 14840/JAS 14840/JED 14840/SED2 14840/CER3 14840/SED3 14840/SVE 14840/BEZ3 14840/TEM 14840/KAV 14840/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní vertikální radiátor Antika Cube je možné použít nejen v koupelně. Radiátor je současně plně funkčním architektonickým prvkem s decentní a nenápadnou konstrukcí pro připojení do kteréhokoliv interiéru.
Designový radiátor Antika Cube je možné opatřit chromovým madlem.
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.






Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 10000-15000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 50-60 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm, 180-190 cm |
| ? Výkon: | 1700-1800 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Antika cube, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 1000 W |
| ? Hloubka: | 104 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 595 x 1800 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 595 mm |
| ? Váha: | 71,2 kg |
| Výkon přesně: | 1758 W |
| ? Výška přesně: | 1800 mm |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































