Isan Antika Double radiátor do koupelny 1800x462 mm SP, 1793 W, DAND18000462
Kód: DAND18000462SM01 14855/SNE2 14855/SLO 14855/SLO2 14855/PIS 14855/MED 14855/MOS 14855/STR 14855/ANT 14855/CER 14855/SAM 14855/BEZ 14855/AKV 14855/CER2 14855/ANT2 14855/ANT3 14855/ZLA 14855/SAF 14855/LAV 14855/SKO 14855/RUZ 14855/SED 14855/BOR 14855/MEN 14855/MOD 14855/ZEL 14855/BEZ2 14855/JAS 14855/JED 14855/SED2 14855/CER3 14855/SED3 14855/SVE 14855/BEZ3 14855/TEM 14855/KAV 14855/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní vertikální radiátor Antika Double je možné použít nejen v koupelně. Radiátor je současně plně funkčním architektonickým prvkem s decentní a nenápadnou konstrukcí pro připojení do kteréhokoliv interiéru.
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.



Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 15000-20000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 40-50 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm, 180-190 cm |
| ? Výkon: | 1700-1800 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Antika cube, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 1000 W |
| ? Hloubka: | 128 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 480 x 1800 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 480 mm |
| ? Váha: | 60,5 kg |
| Výkon přesně: | 1793 W |
| ? Výška přesně: | 1800 mm |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































