Isan Coron Double radiátor do koupelny HORIZONTAL 330x100 mm0 mm, 447 W, středové připojení, DCHD03301000
Kód: DCHD03301000SM01 15638/SNE2 15638/SLO 15638/SLO2 15638/PIS 15638/MED 15638/MOS 15638/STR 15638/ANT 15638/CER 15638/SAM 15638/BEZ 15638/AKV 15638/CER2 15638/ANT2 15638/ANT3 15638/ZLA 15638/SAF 15638/LAV 15638/SKO 15638/RUZ 15638/SED 15638/BOR 15638/MEN 15638/MOD 15638/ZEL 15638/BEZ2 15638/JAS 15638/JED 15638/SED2 15638/CER3 15638/SED3 15638/SVE 15638/BEZ3 15638/TEM 15638/KAV 15638/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Netradiční subtilní radiátor ve dvojitém horizontálním provedení. Model Coron Double Horizontal nabízí možnost uchycení na podlahu pomocí stojánků. Svým tvarem nabízí toto těleso také možnost uložení koupelnových osušek a zaručí tím jejich stálé nahřátí.
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.






Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 15000-20000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 30-40 cm |
| ? Výška: | 100-110 cm |
| ? Výkon: | 400-500 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Coron, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 400 W |
| ? Hloubka: | 160 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 330 x 1000 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 330 mm |
| ? Váha: | 17,2 kg |
| Výkon přesně: | 447 W |
| ? Výška přesně: | 1000 mm |
| ? Instalace: | Horizontálně |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































