Isan Gradda Inox koupelnový radiátor 1840x500 mm, 429 W, Nerez, DXGR18400500SK81
Kód: DXGR18400500SK81
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Radiátor Gradda Inox ve futuristickém designu, ale o to kvalitnějším zpracování nerezi, jež má přední stranu kartáčovanou naprosto do hladka. Radiátor Gradda Inox je dostupný ve velikosti 1840 x 500 mm, disponuje 12 horizontálními profily 30x30 mm. Hodí se pro vytápění do kuchyní, koupelen, ložnic a dalších menších prostorů.
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.





Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 15000-20000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 40-50 cm, 50-60 cm |
| ? Výška: | 180-190 cm |
| ? Výkon: | 400-500 W |
| ? Barva: | Nerez |
| ? Série: | Gradda, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 400 W |
| ? Hloubka: | 30 mm |
| ? Materiál: | Nerez, Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Kuchyň, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 500 x 1840 mm |
| ? Rozteč připojení: | 470 mm |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 500 mm |
| ? Váha: | 13,9 kg |
| Výkon přesně: | 429 W |
| ? Výška přesně: | 1840 mm |
| ? Typ připojení: | Boční připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan
