Isan Coron Double radiátor do koupelny HORIZONTAL 330x180 mm0 mm, 805 W, středové připojení, DCHD03301800
Kód: DCHD03301800SM01 15644/SNE2 15644/SLO 15644/SLO2 15644/PIS 15644/MED 15644/MOS 15644/STR 15644/ANT 15644/CER 15644/SAM 15644/BEZ 15644/AKV 15644/CER2 15644/ANT2 15644/ANT3 15644/ZLA 15644/SAF 15644/LAV 15644/SKO 15644/RUZ 15644/SED 15644/BOR 15644/MEN 15644/MOD 15644/ZEL 15644/BEZ2 15644/JAS 15644/JED 15644/SED2 15644/CER3 15644/SED3 15644/SVE 15644/BEZ3 15644/TEM 15644/KAV 15644/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Netradiční subtilní radiátor ve dvojitém horizontálním provedení. Model Coron Double Horizontal nabízí možnost uchycení na podlahu pomocí stojánků. Svým tvarem nabízí toto těleso také možnost uložení koupelnových osušek a zaručí tím jejich stálé nahřátí.
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.





Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 15000-20000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 30-40 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm, 180-190 cm |
| ? Výkon: | 800-900 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Coron, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 800 W |
| ? Hloubka: | 160 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 330 x 1800 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 330 mm |
| ? Váha: | 30,8 kg |
| Výkon přesně: | 805 W |
| ? Výška přesně: | 1800 mm |
| ? Instalace: | Horizontálně |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































