Isan Avondo topný žebřík 775x600 mm, 479 W, DLNN07750600
Kód: DLNN07750600SB01 15899/SNE2 15899/SLO 15899/SLO2 15899/PIS 15899/MED 15899/MOS 15899/STR 15899/ANT 15899/CER 15899/SAM 15899/BEZ 15899/AKV 15899/CER2 15899/ANT2 15899/ANT3 15899/ZLA 15899/SAF 15899/LAV 15899/SKO 15899/RUZ 15899/SED 15899/BOR 15899/MEN 15899/MOD 15899/ZEL 15899/BEZ2 15899/JAS 15899/JED 15899/SED2 15899/CER3 15899/SED3 15899/SVE 15899/BEZ3 15899/TEM 15899/KAV 15899/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Klasický koupelnový žebřík Avondo, který má dle rozměru jednu až tři trubky vystupující do popředí, díky kterým je možné praktické zavěšení ručníků či jiných textilií. Tím se koupelnový radiátor Avondo stává nepostradatelným funkčním doplňkem každé koupelny.
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.
Materiál ocelové trubky ø 26 mm
ocelové profi ly D35 × 41 mm
Připojovací závity 4×G1/2"
Zkušební přetlak 1,3 MPa
Max. provozní přetlak 1,0 MPa
Max. provozní teplota 110 °C
Počet trubek 18+1, 28+2, 41+3




Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 2000-3000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 50-60 cm, 60-70 cm |
| ? Výška: | 70-80 cm |
| ? Výkon: | 400-500 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Avondo, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 400 W |
| ? Hloubka: | 91 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění, Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 600 x 775 mm |
| ? Rozteč připojení: | 559 mm |
| ? Šířka přesně: | 600 mm |
| ? Váha: | 9,8 kg |
| Výkon přesně: | 479 W |
| ? Výška přesně: | 775 mm |
| ? Typ připojení: | Boční připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































