ISAN E-CULT elektrický topný žebřík 1765x606 mm DECU17650606AK01-0110
Kód: 15038/SNE 15038/SNE2 15038/SLO 15038/SLO2 15038/PIS 15038/MED 15038/MOS 15038/STR 15038/ANT 15038/CER 15038/SAM 15038/BEZ 15038/AKV 15038/CER2 15038/ANT2 15038/ANT3 15038/ZLA 15038/SAF 15038/LAV 15038/SKO Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Detailní popis produktu
Elektrický radiátor s topnou fólií a praktickými otvory pro zavěšení textilií. Odpadá nutnost použití madel, radiátor rychle vysuší a nahřeje vlhké osušky, ručníky i další textilie. Ovládání pomocí bezdrátového termostatu. Koupelny, kuchyně, vstupní haly, ale i prostory pro sport a relaxaci, tam všude oceníte výhody elegantního E-Cultu.
Materiál ocel / topná fólie
Provozní napětí 230 V
Výkon 750 W
Max. povrchová teplota 80°C
Ovládání / Regulace termostat / bezdrátově
Krytí IP20
Připojení rovná šňůra 150 cm ukončená vidlicí
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.





Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topné žebříky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 20000-50000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 60-70 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm |
| ? Výkon: | 700-800 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | E-cult, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 700 W |
| ? Hloubka: | 43 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Kuchyň, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 606 x 1765 mm |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 606 mm |
| ? Váha: | 30 kg |
| Výkon přesně: | 750 W |
| ? Výška přesně: | 1765 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































