ISAN E-STELA elektrický topný žebřík 1765x606 mm 900W DESA17650606AK01-0110
Kód: 15041/SNE 15041/SNE2 15041/SLO 15041/SLO2 15041/PIS 15041/MED 15041/MOS 15041/STR 15041/ANT 15041/CER 15041/SAM 15041/BEZ 15041/AKV 15041/CER2 15041/ANT2 15041/ANT3 15041/ZLA 15041/SAF 15041/LAV 15041/SKO Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Detailní popis produktu
Konstrukčně je elektrický radiátor E-Stela přímočarým řešením ve směru k dosažení maximálního tepelného efektu. Topná fólie reaguje okamžitě po zadání požadavku na změnu. Intenzivní sálavá energie tak bez vedlejších ztrát rychle naplní interiér příjemným teplem. Hladká plocha je vhodná pro potisk motivem podle přání zákazníka. Elektrický radiátor E-Stela vyžaduje řízení externím ovládacím prvkem.




Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topné žebříky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 10000-15000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 60-70 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm |
| ? Výkon: | 800-900 W, 900-1000 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | E-stela, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 900 W |
| ? Hloubka: | 43 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 606 x 1765 mm |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 606 mm |
| Výkon přesně: | 900 W |
| ? Výška přesně: | 1765 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































