Isan Fresh topný žebřík 1500x400 mm, 323 W, DFRE15000400SK
Kód: DFRE15000400SK01 102327/SN2 102327/SLO 102327/SLO2 102327/P 102327/M 102327/MOS 102327/ST 102327/ANT 102327/ERN 102327/AMP 102327/BEZ 102327/AKV 102327/ERN2 102327/ANT2 102327/ANT3 102327/ZLA 102327/SAF 102327/L 102327/SKO 102327/RUZ 102327/SED 102327/BOR 102327/MEN 102327/MOD 102327/ZEL 102327/BEZ2 102327/JAS 102327/JED 102327/SED2 102327/CER 102327/SED3 102327/SVE 102327/BEZ3 102327/TEM 102327/KAV 102327/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Jednoduchost a elegance se snoubí v designovém tělese Fresh. Vyvážený tvar s pravidelným rozložením vodorovných profilů je ideálním doplňkem do každé moderní koupelny a díky svým rozměrům i do minimalistických prostor.
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.





Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 3000-5000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 30-40 cm, 40-50 cm |
| ? Výška: | 140-150 cm, 150-160 cm |
| ? Výkon: | 300-400 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Melody, Fresh |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 400 W |
| ? Hloubka: | 35 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Kuchyň |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění, Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 400 x 1500 mm |
| ? Rozteč připojení: | 370 mm |
| ? Šířka přesně: | 400 mm |
| ? Váha: | 4,1 kg |
| Výkon přesně: | 323 W |
| ? Výška přesně: | 1500 mm |
| ? Typ připojení: | Boční připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































