Isan Gala koupelnový radiátor 1155x500 mm, 507 W, DGAL11550500
Kód: DGAL11550500SU01 15053/SNE2 15053/SLO 15053/SLO2 15053/PIS 15053/MED 15053/MOS 15053/STR 15053/ANT 15053/CER 15053/SAM 15053/BEZ 15053/AKV 15053/CER2 15053/ANT2 15053/ANT3 15053/ZLA 15053/SAF 15053/LAV 15053/SKO 15053/RUZ 15053/SED 15053/BOR 15053/MEN 15053/MOD 15053/ZEL 15053/BEZ2 15053/JAS 15053/JED 15053/SED2 15053/CER3 15053/SED3 15053/SVE 15053/BEZ3 15053/TEM 15053/KAV 15053/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Designový radiátor Gala je stylový prvek interiéru. Odpovídá duchu konkrétní školy umění, designu a architektury, kde umění a technika tvoří celek.
Masivní ocelové profily rýsují zřetelnou tvarovou linku a díky značnému objemu topného média jsou vhodné i pro provoz v nízkoteplotních topných systémech. Moderní ocelový radiátor, který nepřehlédnete.
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.





Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 10000-15000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 30-40 cm |
| ? Výška: | 140-150 cm, 150-160 cm |
| ? Výkon: | 500-600 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Gala, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 500 W |
| ? Hloubka: | 93 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 350 x 1500 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm, 430 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 350 mm |
| Výkon přesně: | 507 W |
| ? Výška přesně: | 1500 mm |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































