Isan Grenada žebřík do koupelny 1135x450 mm, 463 W, DGRE11350450
Kód: DGRE11350450SK01 15170/SNE2 15170/SLO 15170/SLO2 15170/PIS 15170/MED 15170/MOS 15170/STR 15170/ANT 15170/CER 15170/SAM 15170/BEZ 15170/AKV 15170/CER2 15170/ANT2 15170/ANT3 15170/ZLA 15170/SAF 15170/LAV 15170/SKO 15170/RUZ 15170/SED 15170/BOR 15170/MEN 15170/MOD 15170/ZEL 15170/BEZ2 15170/JAS 15170/JED 15170/SED2 15170/CER3 15170/SED3 15170/SVE 15170/BEZ3 15170/TEM 15170/KAV 15170/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Grenada je klasický koupelnový radiátor s nejlepším poměrem kvality a ceny. Topné těleso upřednostňující funkčnost a výkon. Tvar žebříku je oblíbený a zaoblené rohy splňují také bezpečnostní požadavky.
Ocelové tělo je překryto trvanlivou barvou v základní bílé nebo až 30 odstínech na přání. Možné je lakovat také metalickou nebo strukturovanou barvou. Radiátor Grenada je stálicí v nabídce radiátorů také díky rozměrovým možnostem a možnostem připojení.
- Radiátor pro zapojení do centrální otopné soustavy
- Kombinované vytápění - možnost zapojení do centrální soustavy i elektrické vytápění
- Elektrický radiátor
Materiál ocelové trubky ø 20 mm /
ocelové profi ly D30×35 mm
Připojovací závity 4×G1/2"
Zkušební přetlak 1,3 MPa
Max. provozní přetlak 1,0 MPa
Max. provozní teplota 110°C
Počet trubek 15, 19, 24, 29, 32, 38




Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.
Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topné žebříky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 2000-3000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 40-50 cm |
| ? Výška: | 110-120 cm |
| ? Výkon: | 400-500 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Grenada, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 400 W |
| ? Hloubka: | 30 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna |
| ? Možnost vytápění: | Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 450 x 1135 mm |
| ? Rozteč připojení: | 415 mm |
| ? Šířka přesně: | 450 mm |
| ? Váha: | 8,4 kg |
| Výkon přesně: | 463 W |
| ? Výška přesně: | 1135 mm |
| ? Typ připojení: | Boční připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































