Isan Grenada žebřík do koupelny 935x500 mm, 418 W, středové připojení, DGRE9350500SM
Kód: 103502/SN 103502/SN2 103502/SLO 103502/SLO2 103502/P 103502/M 103502/MOS 103502/ST 103502/ANT 103502/ERN 103502/AMP 103502/BEZ 103502/AKV 103502/ERN2 103502/ANT2 103502/ANT3 103502/ZLA 103502/SAF 103502/L 103502/SKO 103502/R 103502/ED 103502/BOR 103502/MEN 103502/MOD 103502/ZEL 103502/B 103502/JAS 103502/JED 103502/ED2 103502/ERN3 103502/ED3 103502/SV 103502/B2 103502/TEM 103502/K 103502/B3 Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Grenada je klasický koupelnový radiátor s nejlepším poměrem kvality a ceny. Topné těleso upřednostňující funkčnost a výkon. Tvar žebříku je oblíbený a zaoblené rohy splňují také bezpečnostní požadavky.
Ocelové tělo je překryto trvanlivou barvou v základní bílé nebo až 30 odstínech na přání. Možné je lakovat také metalickou nebo strukturovanou barvou. Radiátor Grenada je stálicí v nabídce radiátorů také díky rozměrovým možnostem a možnostem připojení.
- Radiátor pro zapojení do centrální otopné soustavy
- Kombinované vytápění - možnost zapojení do centrální soustavy i elektrické vytápění
- Elektrický radiátor


Materiál ocelové trubky ø 20 mm /
ocelové profi ly D30×35 mm
Připojovací závity 4×G1/2"
Zkušební přetlak 1,3 MPa
Max. provozní přetlak 1,0 MPa
Max. provozní teplota 110°C
Počet trubek 15, 19, 24, 29, 32, 38
Výkon 818 W

Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.
Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topné žebříky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 2000-3000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 40-50 cm, 50-60 cm |
| ? Výška: | 90-100 cm |
| ? Výkon: | 400-500 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Grenada, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 400 W |
| ? Hloubka: | 30 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna |
| ? Možnost vytápění: | Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 500 x 935 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm, 465 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Šířka přesně: | 500 mm |
| ? Váha: | 13,9 kg |
| Výkon přesně: | 510 W |
| ? Výška přesně: | 935 mm |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































