Isan Ikaria Double koupelnový žebřík 1772x600 mm, 1429 W, DIKD17720600
Kód: DIKD17720600SK01 15677/SNE2 15677/SLO 15677/SLO2 15677/PIS 15677/MED 15677/MOS 15677/STR 15677/ANT 15677/CER 15677/SAM 15677/BEZ 15677/AKV 15677/CER2 15677/ANT2 15677/ANT3 15677/ZLA 15677/SAF 15677/LAV 15677/SKO 15677/RUZ 15677/SED 15677/BOR 15677/MEN 15677/MOD 15677/ZEL 15677/BEZ2 15677/JAS 15677/JED 15677/SED2 15677/CER3 15677/SED3 15677/SVE 15677/BEZ3 15677/TEM 15677/KAV 15677/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Dvounásobně výkonný koupelnový radiátor Ikaria Double má obdobně variant jako Ikaria. Rozměry vertikálního tělesa od 732 do 1772 mm vyhřejí koupelny všech velikostí. Její přizpůsobení na míru je široké. Hledáte- li radiátor se skvělým poměrem kvality a ceny, tak je Ikaria Double pravou volbou.
- Radiátor pro zapojení do centrální otopné soustavy
- Kombinované vytápění - možnost zapojení do centrální soustavy i elektrické vytápění
- Elektrický radiátor

Materiál ocelové trubky Ø 28 mm
ocelové trubky Ø 22 mm
Připojovací závity 4×G1/2"
Zkušební přetlak 1,3 MPa
Max. provozní přetlak 1,0 MPa
Max. provozní teplota 110 °C
Počet trubek Ikaria, Ikaria Radius 14, 24, 36
Počet trubek Ikaria Double 28, 48, 72
Výkon 989 W





Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.

Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topné žebříky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 10000-15000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 50-60 cm, 60-70 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm |
| ? Výkon: | 1400-1500 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Ikaria, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 900 W |
| ? Hloubka: | 68 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 600 x 1772 mm |
| ? Rozteč připojení: | 564 mm |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 600 mm |
| ? Váha: | 31,8 kg |
| Výkon přesně: | 1429 W |
| ? Výška přesně: | 1772 mm |
| ? Typ připojení: | Boční připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































