Isan Kandavu koupelnový žebřík 1800x600 mm, 1186, SP, DKAN18000600
Kód: DKAN18000600SM01 15740/SNE2 15740/SLO 15740/SLO2 15740/PIS 15740/MED 15740/MOS 15740/STR 15740/ANT 15740/CER 15740/SAM 15740/BEZ 15740/AKV 15740/CER2 15740/ANT2 15740/ANT3 15740/ZLA 15740/SAF 15740/LAV 15740/SKO 15740/RUZ 15740/SED 15740/BOR 15740/MEN 15740/MOD 15740/ZEL 15740/BEZ2 15740/JAS 15740/JED 15740/SED2 15740/CER3 15740/SED3 15740/SVE 15740/BEZ3 15740/TEM 15740/KAV 15740/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Tento vzhledově jednoduchý radiátor je ideální volbou pro každou místnost. Lakovat ho lze v jakékoliv barvě, můžete si ho tak přizpůsobit přesně podle svých preferencí a designových požadavků. Díky vertikálnímu umístění ocelových profilů se navíc snadno udržuje.

Dokonalé křivky jako součást vašeho interiéru. Brilantní konstrukce z odolné oceli. Otopné těleso pro toho, kdo vyžaduje maximální kvalitu.
- Radiátor pro zapojení do centrální otopné soustavy




Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.
Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 5000-7000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 50-60 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm, 180-190 cm |
| ? Výkon: | 1100-1200 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Kandavu, Melody, Vše |
| ? Hloubka: | 35 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 600 x 1800 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 600 mm |
| ? Váha: | 19,5 kg |
| Výkon přesně: | 1186 W |
| ? Výška přesně: | 1800 mm |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































