Isan Octava žebřík do koupelny 1500x606 mm, 1203 W, SP, DOCT15000606
Kód: DOCT15000606SM01 317306/SN2 317306/SLO 317306/SLO2 317306/P 317306/M 317306/MOS 317306/ST 317306/ANT 317306/ERN 317306/AMP 317306/BEZ 317306/AKV 317306/ERN2 317306/ANT2 317306/ANT3 317306/ZLA 317306/SAF 317306/L 317306/SKO 102072/RUZ 102072/SED 102072/BOR 102072/MEN 102072/MOD 102072/ZEL 102072/BEZ 102072/JAS 102072/JED 102072/SED2 102072/CER 102072/SED3 102072/SVE 102072/BEZ2 102072/TEM 102072/KAV 102072/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Modely Octava a dvojitá varianta Octava Double se řadí mezi nejvýkonnější trubkové radiátory od výrobce radiátorů ISAN. Ocelové profily 30 x 30 mm pojmou až 34 l vody, která odevzdá 2030 W při teplotním spádu 75/65/20 °C.
Designový radiátor ze svislých profilů je vhodné do všech moderních obytných i kancelářských prostor. Ladit se samozřejmě dá barevně a to hladkými, strukturovanými i metalickými barvami.
- Radiátor pro zapojení do centrální otopné soustavy
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.







Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombinované topné žebříky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 7000-10000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 60-70 cm |
| ? Výška: | 140-150 cm, 150-160 cm |
| ? Výkon: | 1200-1300 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Melody, Octava |
| ? Hloubka: | 58 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 606 x 1500 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 606 mm |
| ? Váha: | 34 kg |
| Výkon přesně: | 1203 W |
| ? Výška přesně: | 1500 mm |
| ? Instalace: | Vertikálně |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
| Teplotní spád: | Δt 50 K, 75/65/20 °C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































