Isan Rytmo 1215x600 mm kombinovaný topný žebřík, 558 W, DRTM12150600
Kód: DRTM12150600SK01 61185/SN2 61185/SLO 61185/SLO2 61185/P 61185/M 61185/MOS 61185/ST 61185/ANT 61185/ERN 61185/AMP 61185/BEZ 61185/AKV 61185/ERN2 61185/ANT2 61185/ANT3 61185/ZLA 61185/SAF 61185/L 61185/SKO 61185/RUZ 61185/SED 61185/BOR 61185/MEN 61185/MOD 61185/ZEL 61185/BEZ2 61185/JAS 61185/JED 61185/SED2 61185/CER 61185/SED3 61185/SVE 61185/BEZ3 61185/TEM 61185/KAV 61185/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Koupelnový radiátor Rytmo otevírá třetí prostorovou osu pro sušení. Horká voda prohřívá celé těleso včetně praktických sklopných polic s magnetickou fixací. Radiátor pracuje, jak při napojení na centrální otopnou soustavu, tak při osazení elektrickou topnou patronou. Na přání může být vybaven háčky a kryty připojovacích armatur. Výkonný pomocník do domácnosti je dodáván ve čtyřech základních rozměrech a celé škále barev dle vzorníku ISAN.



Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.
Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topné žebříky |
|---|---|
| ? Cena s DPH: | 5000-7000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 50-60 cm, 60-70 cm |
| ? Výška: | 120-130 cm |
| ? Výkon: | 500-600 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Melody, Rytmo |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Topné těleso, Topný žebřík |
| ? Rozteč připojení: | 559 mm |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 600 mm |
| Výkon přesně: | 558 W |
| ? Výška přesně: | 1215 mm |
| ? Typ připojení: | Boční připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































