Isan Rytmo s háčky kombinovaný topný žebřík 1575x600, 745 W, DRTH15750600SK
Kód: 103526/SN 103526/SN2 103526/SLO 103526/SLO2 103526/P 103526/M 103526/MOS 103526/ST 103526/ANT 103526/ERN 103526/AMP 103526/BEZ 103526/AKV 103526/ERN2 103526/ANT2 103526/ANT3 103526/ZLA 103526/SAF 103526/L 103526/SKO 103526/R 103526/ED 103526/BOR 103526/MEN 103526/MOD 103526/ZEL 103526/B 103526/JAS 103526/JED 103526/ED2 103526/ERN3 103526/ED3 103526/SV 103526/B2 103526/TEM 103526/K 103526/B3 Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Koupelnový radiátor Rytmo otevírá třetí prostorovou osu pro sušení. Horká voda prohřívá celé těleso včetně praktických sklopných polic s magnetickou fixací. Radiátor pracuje, jak při napojení na centrální otopnou soustavu, tak při osazení elektrickou topnou patronou. Na přání může být vybaven háčky a kryty připojovacích armatur. Výkonný pomocník do domácnosti je dodáván ve čtyřech základních rozměrech a celé škále barev dle vzorníku ISAN.





Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.
Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topné žebříky |
|---|---|
| ? Cena s DPH: | 7000-10000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 50-60 cm, 60-70 cm |
| ? Výška: | 150-160 cm |
| ? Výkon: | 700-800 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Melody, Rytmo |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Topné těleso, Topný žebřík |
| ? Rozteč připojení: | 559 mm |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 600 mm |
| Výkon přesně: | 745 W |
| ? Výška přesně: | 1575 mm |
| ? Typ připojení: | Boční připojení |
| Připojení: | Boční připojení |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka koupelnových radiátorů a topných žebříků Isan reprezentuje tradičního tuzemského výrobce topných těles s více jak 60letou historií a zkušenostmi. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice.
Špičkové technologické postupy, progresivní myšlení projektantů a designérů zaručují vždy vysoké technické i estetické parametry produktů, díky kterým si našly svoje příznivce na českém i na zahraničním trhu. 90 % produkce je exportováno zejména do zemí Evropské unie.





































