Novaservis 600 x 1200 kombinovaný topný žebřík, černá mat, 600/1200/RS,5
Kód: 600/1200/RS-5
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Rovné topidlo se středovým připojením v černé-mat. Rozměry 600 x 1200 mm. Součástí tělesa je zátka, zátka s odvzdušněním a 4ks montážních úchytů. Možnost připojení topné tyče.
Radiátory jsou určeny do jakéhokoliv prostředí. Slouží k vytápění koupelen, chodeb i jiných místností, sušení ručníků v prostorách koupelen, WC, fitness, bazénů atd. V koupelnách je lze umístit v zónách dle typu termostatu – viz. obrázek – dle normy ČSN 33 200-7-701. Elektrický provoz zajišťuje nahřáté ručníky a teplé prostory po celý rok, při vysoké energetické účinnosti.
POUŽITÍ RADIÁTORŮ

Radiátory jsou určeny do jakéhokoliv prostředí. Slouží k vytápění koupelen, chodeb i jiných místností, sušení ručníků v prostorách koupelen, WC, fitness, bazénů atd. V koupelnách je lze umístit v zónách dle typu termostatu - viz. obrázek - dle normy ČSN 33 200-7-701. Elektrický provoz zajišťuje nahřáté ručníky a teplé prostory po celý rok, při vysoké energetické účinnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 3000-5000 Kč |
| ? Značka: | Novaservis |
| ? Šířka: | 50-60 cm, 60-70 cm |
| ? Výška: | 110-120 cm, 120-130 cm |
| ? Barva: | Černá |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, WC |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 600 x 1200 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm |
| ? Šířka přesně: | 600 mm |
| ? Tvar: | Rovný |
| ? Výška přesně: | 1200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Novaservis je přední výrobce českých vodovodních baterií, koupelnových doplňků a koupelnových radiátorů — s působností nejen v České republice, ale také ve střední a východní Evropě. Na trhu působí již od roku 1990 a v roce 2011 se stal součástí silné nadnárodní polské skupiny Ferro. Kromě vlastních produktů zastřešuje také kvalitní zahraniční značky jako Ferro, La Torre nebo Nadia Rubinetterie. Z pohledu topných žebříků nabízí Novaservis spolehlivé teplovodní a kombinované modely za příznivé ceny, doplněné topnými tyčemi, připojovacími sadami a příslušenstvím.
Hlavní kategorie
Často hledané kategorie Novaservis





