PMH Fenix 595 x 540 mm FE3SS elektrický sušák nerez
Kód: FE3SS
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Detailní popis produktu
Elektrický sušák FE3SS od firmy PMH oblý. Otočná ramena poskytují minimalistický vzhled. Ramena sušáku lze otočit o 180°, které umožňují snadné zavěšení ručníků. Tento elektrický sušák je vytápěn topným kabelem uvnitř. Vypínač se nachází na spodní straně sušáku. Zákazník má na výběr připojení se skrytým elektrickým připojením nebo pomocí kabelu. V případě připojení pomocí elektrického kabelu je nutné kabel objednat.


Informace k produktu:
Rozměr: 595 x 540 mm
Profil:
Horizontální trubky: O 32,5 mm
Vertikální trubky: O 22 mm
Povrchová úprava: leštěná nerez
Hmotnost: 1,6 kg
Elektrické vytápění: ano
Kombinované vytápění: ne
Výkon: 40 W
Součástí balení je montážní sada na zeď s návodem (v sadě jsou dodávány: konkrétní počet upínacích konzol).
Důležité upozornění: K čistění radiátorů používejte vlhkou utěrku z mikrovlákna. V žádném případě není vhodné použít abrazivních nebo chemických čistících prostředků.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické sušáky ručníků |
|---|---|
| EAN: | 8592623008133 |
| ? Cena s DPH: | 7000-10000 Kč |
| ? Značka: | P.M.H. |
| ? Šířka: | 40-50 cm, 50-60 cm |
| ? Výška: | 50-60 cm |
| ? Výkon: | 100-200 |
| ? Barva: | Nerez |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění |
| ? Produkt: | Elektrický sušák ručníků |
| ? Rozměry: | 595 x 540 mm |
| ? Šířka přesně: | 595 mm |
| ? Tvar: | Oblý, Rovný |
| ? Výška přesně: | 540 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
P.M.H. Invest & Trade, s.r.o. byla založena v roce 1991 v Českém Krumlově. Od roku 1999 vyrábí koupelnové radiátory, které jsou dnes exportovány do zemí EU i do Kanady. P.M.H. se vyznačuje originálním designem a propracovanou konstrukcí — v portfoliu najdete teplovodní i kombinované topné žebříky, designové radiátory, elektrické sušáky ručníků, topné tyče i kompletní připojovací příslušenství. Výrobky P.M.H. osloví každého, kdo hledá nadčasový design s důrazem na kvalitu zpracování.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Designové radiátory -
Elektrické sušáky ručníků -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie P.M.H.
