Sapho COLONNA držák ručníků 650mm, nerez lesk IRPA18
Kód: IRPA18
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Lamelový radiátor COLONNA je určen nejen do koupelen, ale i jiných místností nebo jako topná stěna či architektonický prvek. Doporučujeme v kombinaci s praktickým držákem ručníků z leštěné nerez oceli. Pouze se středovým připojením s roztečí 50 mm. Barevné varianty otopných těles této řady nejenže vyhřejí koupelnu, ale ovlivní i její atmosféru. Jsou estetické a v kombinaci s držákem ručníků také praktické.
- Připojovací ventily nejsou součástí balení
- K radiátorům nelze použít elektrickou topnou tyč
- Na radiátor lze umístit 1 až 2 držáky ručníků (nejsou součástí radiátoru)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | COLONNA |
| Rozměr | 650x50x80 mm |
| Šířka | 650 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnost / ks | 1.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913827402 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k topným žebříkům / koupelnovým radiátorům a topným tyčím |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8590913827402 |
| ? Cena s DPH: | 2000-3000 Kč |
| ? Značka: | Sapho |
| ? Šířka: | 65 cm |
| ? Výška: | 50 |
| ? Barva: | Nerez |
| ? Série: | Colonna |
| ? Hloubka: | 80 |
| ? Materiál: | Nerez |
| Rozměr: | 650x50x80 mm |
| Balení: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho s.r.o. je dynamická velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost ve 100% českém vlastnictví, která působí v oboru vybavení koupelen již od roku 1991. Disponuje vlastními výrobními a skladovými areály o ploše více než 1 500 m², logistickým centrem i fotoateliérem. Sapho nabízí kompletní sortiment sanitárního vybavení včetně koupelnových radiátorů, topných tyčí a připojovacích sad. Nejširší sérií topných žebříků je Sapho Aqualine — plnohodnotná a cenově příznivá volba pro každou koupelnu.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Designové radiátory -
Elektrické žebříky -
Elektrické sušáky ručníků -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Teplá dlažba -
Příslušenství
Často hledané kategorie Sapho
