Sapho ELZOR elektrický sušák ručníků 500x470 mm, 60 W, černá mat EB510
Kód: EB510
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Detailní popis produktu
Elektrická otopná tělesa ELZOR jsou určena k nahřívání a sušení ručníků, které oceníte především v zimním období.
Jsou vyrobena z nerezové oceli, což zajišťuje dlouhou životnost tělesa. Praktické řešení tvaru tělesa s horní vytápěnou hrazdou na odkládání ručníků oceníte zejména v menších koupelnách. Vnitřek otopného tělesa je vyroben z uhlíkového vlákna (bez použití kapalné plnící směsi), což zajišťuje skvělou tepelnou vodivost.
Vypínač je integrován ve spodní části pravého vertikálního profilu. Těleso lze zapojit přímo do elektrické zásuvky díky kroucenému kabelu zakončenému vidlicí nebo můžete napájecí kabel skrýt a napojit ho přímo ze stěny do svorkovnice schované v konstrukci tělesa. Napájecí kroucený kabel (délka 1,2 m) je vpravo dole a nelze ho pozičně měnit.
Po nahřátí se teplota pohybuje mezi 45 až 55 °C dle teploty okolí.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ELZOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x475x220 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 475 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 60.00 W |
| Výbava | Držák ručníků: součástí |
| Hmotnost / ks | 4.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913877261 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické sušáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 8590913877261 |
| ? Cena s DPH: | 4000-5000 Kč |
| ? Značka: | Sapho |
| ? Šířka: | 40-50 cm, 50-60 cm |
| ? Výška: | 40-50 cm |
| ? Barva: | Nerez |
| ? Série: | ELZOR |
| ? Materiál: | Nerez |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění |
| ? Tvar: | Tvar H |
| ? Výbava: | Držák ručníků: součástí |
| Rozměr: | 500x475x220 mm |
| Balení: | 1 |
| Příkon: | 60 |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ANO |
| Typ baterie: | Elektrická |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho s.r.o. je dynamická velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost ve 100% českém vlastnictví, která působí v oboru vybavení koupelen již od roku 1991. Disponuje vlastními výrobními a skladovými areály o ploše více než 1 500 m², logistickým centrem i fotoateliérem. Sapho nabízí kompletní sortiment sanitárního vybavení včetně koupelnových radiátorů, topných tyčí a připojovacích sad. Nejširší sérií topných žebříků je Sapho Aqualine — plnohodnotná a cenově příznivá volba pro každou koupelnu.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Designové radiátory -
Elektrické žebříky -
Elektrické sušáky ručníků -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Teplá dlažba -
Příslušenství
Často hledané kategorie Sapho
