Sapho PILON otopné těleso 122x1800mm, se dvěma háčky pro ručník, černá mat IZ124T
Kód: IZ124T
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Masivní a přesto elegantní otopné těleso, které je navíc prostorově úsporné.
- Těleso je doplněno praktickými háčky
- Připojovací ventily nejsou součástí balení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PILON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 122x1800 mm |
| Šířka | 122 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Objem | 5.30 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Doporučená el. topná tyč | 300 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 291 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 8 bar |
| Výbava | Držák ručníků: součástí |
| Hmotnost / ks | 16.7800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913977374 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Ústřední vytápění
V případě ústředního vytápění je důležitý výběr připojovací sady ventilů. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí.
Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.
Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE).
Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety.
Elektrické vytápění
Pokud je otopné těleso vytápěno pouze elektricky, tzn. pouze za pomoci topné tyče, je nutné zakoupit ½" záslepku k radiátorům. Ta slouží k zaslepení druhého otvoru v tělese, který by byl jinak použit pro připojovací ventil ústředního vytápění.
Topné těleso doporučujeme naplnit destilovanou vodou. Doporučujeme též nemrznoucí teplonosnou antikorozní kapalinou značky LIKIDO.
Topnou tyč doporučujeme se stejným nebo podobným výkonem dle specifikace daného topného tělesa. U topných tyčí s termostatem se reguluje teplota kapaliny v radiátoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombinované topné žebříky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 16.78 kg |
| EAN: | 8590913977374 |
| ? Cena s DPH: | 5000-7000 Kč |
| ? Značka: | Sapho |
| ? Šířka: | 10-20 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm, 180-190 cm |
| ? Výkon: | 200-300 W, 300-400 W |
| ? Barva: | Černá |
| ? Série: | Pilon |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Tvar: | Tvar I |
| ? Výbava: | Držák ručníků: součástí |
| ? Doporučená el. topná tyč: | 300 |
| Rozměr: | 122x1800 mm |
| Balení: | 1 |
| Teplotní spád: | 75/65/20 °C |
| Objem: | 5.3 |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ANO |
| Max. provozní tlak: | 8 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho s.r.o. je dynamická velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost ve 100% českém vlastnictví, která působí v oboru vybavení koupelen již od roku 1991. Disponuje vlastními výrobními a skladovými areály o ploše více než 1 500 m², logistickým centrem i fotoateliérem. Sapho nabízí kompletní sortiment sanitárního vybavení včetně koupelnových radiátorů, topných tyčí a připojovacích sad. Nejširší sérií topných žebříků je Sapho Aqualine — plnohodnotná a cenově příznivá volba pro každou koupelnu.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Designové radiátory -
Elektrické žebříky -
Elektrické sušáky ručníků -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Teplá dlažba -
Příslušenství
Často hledané kategorie Sapho





