Sapho REDONDO elektrický sušák ručníků, kulatý, 500x900 mm, 75 W, nerez lesk ER220V
Kód: ER220V
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Univerzální sušák z nerezové oceli REDONDO s kulatými profily poskytne koupelně ojedinělý vzhled. Uvnitř topného tělesa je umístěn odporový drát bez použití kapalné plnící směsi. Těleso lze zapojit přímo do elektrické zásuvky díky kroucenému kabelu zakončenému vidlicí nebo s použitím doporučeného adaptéru můžete kabel skrýt a napojit ho přímo do svorkovnice schované ve stěně pro čistý vzhled koupelny. Sušák je určen k nahřívání a sušení ručníků, které oceníte především v zimním období.
- Po nahřátí se teplota pohybuje mezi 45 až 55 °C dle teploty okolí
- Délka krouceného kabelu po roztažení: 150 cm
- Napájecí kabel nelze pozičně měnit
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | REDONDO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x900 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 900 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 75.00 W |
| Hmotnost / ks | 3.0330 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913924057 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické sušáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.03 kg |
| EAN: | 8590913924057 |
| ? Cena s DPH: | 5000-7000 Kč |
| ? Značka: | Sapho |
| ? Šířka: | 40-50 cm, 50-60 cm |
| ? Výška: | 80-90 cm, 90-100 cm |
| ? Barva: | Nerez |
| ? Série: | Redondo |
| ? Materiál: | Nerez |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění |
| ? Tvar: | Tvar H |
| Rozměr: | 500x900 mm |
| Balení: | 1 |
| Příkon: | 75 |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ANO |
| Typ baterie: | Elektrická |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho s.r.o. je dynamická velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost ve 100% českém vlastnictví, která působí v oboru vybavení koupelen již od roku 1991. Disponuje vlastními výrobními a skladovými areály o ploše více než 1 500 m², logistickým centrem i fotoateliérem. Sapho nabízí kompletní sortiment sanitárního vybavení včetně koupelnových radiátorů, topných tyčí a připojovacích sad. Nejširší sérií topných žebříků je Sapho Aqualine — plnohodnotná a cenově příznivá volba pro každou koupelnu.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Designové radiátory -
Elektrické žebříky -
Elektrické sušáky ručníků -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Teplá dlažba -
Příslušenství
Často hledané kategorie Sapho
